CHOV KONÍ

American Quarter Horse & Welsh mountain pony

Na našem Ranchi se na rozlehlých pastvinách pase 5 koní plemene AQH a dva zástupci plemene Welsh mountain pony.

JENNY OF MAGIC DREAM

Kobyla plemene AQH, po známém hřebci Black Magic 497 reiningové linie. Jenny je krásná, mohutně stavěná kobyla s úspěšnými předky. Na ranchi po ní máme nádherného hřebce RA Magic Gun.

SILVER PETRAS HONEY

Kobyla plemene AQH po známém hřebci Smartest Magician. Ačkoliv je Meda přísným vůdcem stáda, k lidem a obzvlášť k dětem je mírumilovná. Na ranchi po ní máme překrásnou nezvykle zbarvenou kobylku jménem Merry ( RA Magic Diamond).

COLIN KOWA

Kobyla plemene AQH po hřebci Custom Golden Guy s mírumilovnou a velice hravou povahou. Dokáže zajistit našim dorostencům vždy svižnou zábavu.

RA MAGIC DIAMOND

Kobylka plemene AQH nádherného zbarvení bay roan, narozená u nás matce Silver Petras Honey. Merry je jedinečné láskyplné povahy, velice zvídavá kobylka.

RA MAGIC GUN

Hřebec plemene AQH narozený naší kobyle Jenny, s jedinečnou velkou bílou lucernou. Jeho poutavým pohledem s tyrkysovýma očima si získá každého. Guny má velice milou a hodnou povahu.

AMERIKA BERNARDETA

Kobyla plemene Welsh mountain pony, nejmenší z kategorie zástupce plemene Welsh pony. Krásná a hodná kobyla s jedním modrým okem, která nám jednou za čas vždy dokáže připomenout, že je poník jak se patří. 

ICONICO

U nás narozený hřebeček Welsh pony z matky Amerika Bernardeta. Niko je hravý mladý hřebeček, který za nedlouho začne vyhlížet svůj nový domov. 

...